Обслуговування та догляд офісних рослин без гарантії

Заповнити бриф
і отримати
5% знижки на дану послугу

Красиві кімнатні рослини в інтер'єрі офісу мотивують співробітників працювати продуктивніше та ефектно прикрашають приміщення. Але за однієї умови – якщо вони правильно доглянуті та гарно виглядають. І це серйозна проблема офісних квітів, адже доглядати за ними майже нікому та ніколи. Щоб не витрачати дорогоцінний робочий час на полив та метушню з землею, можна замовити комплексне абонентське обслуговування без гарантії, яку пропонує «Перша квіткова компанія»!

Як це працює?

Щоб скористатися послугою, потрібно зв'язатися з нами зручним для вас способом. До вас безкоштовно виїде менеджер компанії, огляне всі рослини та квіти у вашому офісі, підбере для них схему догляду. До неї входитиме перелік процедур для кожної рослини, їх регулярність і частота приїзду фахівців. Далі менеджер узгоджує все з вами, складає кошторис та угоду. Як тільки її підписано – ваші квіти в офісі стають нашою турботою!

Вигоди та особливості абонентського обслуговування без гарантії

Основна проблема на підприємствах з кімнатними рослинами – брак часу на догляд. До того ж співробітники не завжди знають, як правильно стежити за рослинами. Через це квіти отримують замало поживних речовин, хворіють та навіть гинуть.

Щоб мінімізувати ці ризики, можна придбати максимально невибагливі рослини для офісу. Але навіть їм потрібна турбота – поставити у правильне місце, поливати, підрізати зайві пагони, пересаджувати за потреби. А якщо квітка захворіла – діяти потрібно швидко, оскільки рахунок йде на хвилини.

Замовляючи абонентське обслуговування без гарантії, ви отримуєте повний комплекс процедур по догляду за квітами. Але якщо раптом кімнатна рослина антуріум або будь-яка інша загине, то її заміна буде за ваш рахунок. У цьому плані послуга не так вигідна, як абонемент з гарантією, проте вона доступніша за вартістю.

Як ми доглядаємо кімнатні рослини за абонементом?

Довіривши нам рослини кімнатні, ви отримуєте повний комплекс послуг:

 1. Регулярну діагностику стану квітів
 2. Грамотний полив – з урахуванням потреб кожної рослини
 3. Підживлення якісними сертифікованими добривами та обробку корисними препаратами – адаптогенами, стимуляторами та регуляторами росту
 4. Періодичну стрижку від старих гілок та формування красивої крони – найчастіше цього потребують пальми кімнатні та інші рослини-деревця
 5. Чистку стовбура та полірування листочків – щоб офісні рослини завжди виглядали естетично
 6. Заміну родючого шару ґрунту – зазвичай це робиться раз на 1-3 місяці
 7. Підв'язування рослин – наприклад, догляд за бонсай на ранніх етапах зростання вимагає грамотної підв'язки, щоб сформувати ефектний вигин стовбура надалі
 8. Профілактику хвороб офісної флори та їх лікування за потреби

Наші фахівці приїздять до офісу за встановленим графіком та виконують необхідні процедури. Але вони незавжди будуть поруч, тому видають докладну інструкцію як доглядати за рослинами за їх відсутності. Зазвичай до неї входять поради, як спостерігати за станом квітів, і за яких тривожних симптомах викликати фахівців.

Єдиний нюанс цього пакета обслуговування – ми не замінюємо рослини у разі їх загибелі. Але якщо ви будете виконувати всі видані рекомендації - у цьому не буде потреби. Не впевнені, що зможете вберегти квітку від в'янення? Ви завжди можете доплатити за гарантію!

3 переваги абонентського обслуговування у нашій компанії

 1. Команда досвідчених фітобіологів та фітопатологів. Достеменно знають всі види кімнатних рослин та догляд за ними. Працюють у формі, рукавичках та бахілах.
 2. Повне забезпечення витратними матеріалами та інструментами для догляду – серветками, секаторами, добривами та іншими препаратами.
 3. Високий рівень лояльності до клієнтів – виїзд у зручний для вас час, комфортна форма оплати, докладні консультації тощо.

Вартість обслуговування рослин без гарантії 
Вартість такого виду обслуговування залежить від кількості рослин та їх розміру. Заповніть бриф, і ми зв'яжемося з вами для уточнення всіх деталей.

Відгуки


Немає відгуків на цю статтю.