Пересадка та підживлення кімнатних рослин

Заповнити бриф
і отримати
5% знижки на дану послугу

Своєчасна пересадка або підживлення фікуса, орхідеї та інших кімнатних рослин - запорука здорового росту та красивого виду. А ще це досить «брудне» і виснажливе заняття, яке багато хто відкладає в довгий ящик. Ми розуміємо, що вам не дуже хочеться возитися із землею. Тому пропонуємо професійне пересаджування квітів і їх підгодівлю при необхідності.

Навіщо треба пересаджувати та підживляти рослини?

Як зрозуміти, коли краще пересаджувати кімнатні квіти? Багато хто вважає, що робити це потрібно щовесни, але не все так однозначно. Деякі рослини роками живуть у своїх вазонах та не потребують «переїзду». Ось список випадків, коли потрібна пересадка кімнатних квітів:

 1. Зростання уповільнилося, стебла та листя стали млявими – це значить, що горщик тісний, або земля виснажена.
 2. Рослина стала велика, коріння не поміщається у горщик, стирчить назовні або з дренажних отворів – вірна ознака того, що потрібна пересадка насаджень.
 3. Ви купили нову рослину в магазині – її пластиковий горщик тимчасовий і не призначений для тривалого вирощування.
 4. Навесні рослина не випустила нових квітконосів та листя – значить, їй некомфортно в цьому горщику або грунті.
 5. Вам потрібно провести розмноження кімнатних рослин, розсадити по різних горщиках – ця процедура періодично може знадобитися багатьом видам квітів. Наприклад, якщо у вас зростає азалія, розмноження треба проводити на початку весни й наприкінці літа.
 6. Рослині не підходить грунт – потрібно якомога швидше пересадити в іншу землю.

Окрім цього вирощування кімнатних рослин включає їх підгодівлю. Без правильного "харчування" квіти можуть зачахнути та загинути. Наприклад, кімнатна рослина орхідея досить примхлива та потребує регулярного підживлення.

«Перша квіткова компанія» пропонує послуги по догляду за домашніми та офісними квітами. Наші фахівці знають, як пересаджувати кімнатні квіти і правильно підбирають добриво для кімнатних рослин.

Чому краще замовити послуги пересадки та підживлення?

У нашій компанії працюють професіонали в області біології та фітопатології. Вони знають, коли краще пересаджувати кімнатні рослини різних видів та як це робити. Ви отримуєте:

 • Здорові та красиві квіти
 • Економію часу та сил
 • Індивідуальний підбір препаратів, якими здійснюється підживлення кімнатних рослин взимку та в інші пори року

3 причини звернутися до нашої компанії

 1. Наші працівники мають профільну освіту та знають, як правильно пересадити кімнатні квіти, коли їх потрібно «підгодувати». Вони працюють в формі та бахилах.
 2. Ми приїздимо у зручний для вас час та підбираємо індивідуальний підхід до кожного насадження. Підживлення для кімнатних рослин проводиться з нашим добривом.
 3. Всі витратні матеріали включені у вартість - грунт, інструменти, дренаж, укорінювач для кімнатних рослин.

Вартість послуги на пересадку та підживлення кімнатних рослин

Вартість послуги залежить від кількості та розмірів рослин (діаметру та висоти). Вартість послуги з пересадки кімнатних рослин залежить від їх кількості та розміру (діаметру та висоти). 

Відгуки


Олена 01.03.2021

Восени пальма почала «просити» пересадку - вже було помітно, що коріння сильно розрослося, рослина почала чахнути. Щоб не морочитися, замовили послуги від Першої квіткової компанії. І правильно зробили - спеціалісти підібрали потрібне кашпо, приїхали в обумовлений день з грунтом та всіма необхідними матеріалами. Після себе все сміття прибрали - молодці! І тепер виглядає шикарно.

Наталия 26.01.2021

Не доходили руки пересадить большую ареку. А у нее даже листья стали желтеть. Нашла этот сайт, связалась с ними, отправила фото в Вайбер. В назначенный день приехал специалист – милая девушка, которая быстро пересадила и почистила растения. Прошло 2 недели, и моя арека как новенькая. Спасибо!

Юрий 23.12.2020

После переезда в новую квартиру наши растения были, мягко говоря, потрепанными. Позвонили в Первую цветочную для консультации. Нас попросили прислать фото растений, после чего детально описали, в чем проблемы с ними, составили план лечения и смету. А еще – посоветовали, какие из них лучше пересадить в более просторные горшки. В общем, мы согласились, и к нам приехали 2 специалиста со всеми материалами. За 1 день все пересадили, почистили, вылечили, удобрили. Плюс дали советы по уходу за каждым цветком. Спасибо!