Обрізка (стрижка) та формування крони кімнатних рослин

Заповнити бриф
і отримати
5% знижки на дану послугу

Часом квіти домашні потребують обрізки. Навіщо це потрібно? Приблизно для того ж, що й нам візит до перукаря. Ми ходимо туди, щоб оновити образ, підстригти посічені кінчики, замаскувати сивину – і зрештою виглядати молодше та гарніше. Стрижка кімнатних рослин по суті робиться з цієї ж мети.

Але не поспішайте братися за ножиці! Обрізати листя та формувати крону треба далеко не всім рослинам. Тут головне не перестаратися та робити рослині грумінг лише в тому випадку, коли це дійсно треба.

Кому потрібна стрижка кімнатних рослин та навіщо?

Існують 3 головні мети, з якими проводять процедуру:

 1. Видалення сухих, ослаблених та уражених паразитами гілок
 2. Омолодження – коли треба обрізати старі пагони, щоб стимулювати зростання нових
 3. Формування крони – щоб надати рослині ефектного вигляду

Не всім потрібна стрижка, зазвичай її потребують великі кімнатні рослини з об'ємними кронами та масивними гілками, які ростуть вже не перший рік. При цьому орудувати ножицями потрібно вдумливо – не обрізаючи все підряд, а лише ті гілки, які заважають або виглядають некрасиво.

Ось найпопулярніші рослини, які слід підрізати:

 • Кімнатні рослини пальми – це багаторічні домашні дерева, що мають схильність розростатися. Час від часу їх слід омолоджувати та підрізати крону, щоб вона виглядала естетично.
 • Фікуси – для здорового зростання та естетичного вигляду цієї квітки необхідно інколи видаляти старі гілки. Стрижка фікуса зазвичай проводиться навесні або на початку літа, при цьому рослині надають потрібної форми. Існує декілька видів формування крони цього дерева – штамб, дуга, піраміда, кущик.
 • Кімнатна рослина гібіскус – «китайська троянда» схильна до сильного розростання, тому потрібно обрізати зайві пагони.

Власники домашніх квітів не завжди розуміють, чи потрібне підрізання та як красиво сформувати крону. Тому краще звернутися по допомогу до професіоналів.

Чому краще замовити стрижку рослин?

Звертаючись до спеціалістів, ви отримуєте:

 1. Грамотну обрізку та красивий вид рослини – не всі знають, як доглядати за кімнатними рослинами, тому іноді видаляють не ті пагони, некрасиво підрізають. Профі зроблять все якісно та естетично.
 2. Економію часу – не потрібно витрачати свій вихідний або вечір на те, щоб доглянути рослину.

«Перша квіткова компанія» пропонує послуги «перукаря для рослин». Якщо вам потрібно підрізати або облагородити насадження – ми виїдемо додому у зручний для вас час. За один виїзд можемо підстригти як одну рослину, так і всі квіти декоративно-кімнатні  в будинку. 

Переваги замовлення послуги в "Першій квітковій компанії"

 • У нашій компанії працюють професіонали в галузі ботаніки та фітопатології, які точно знають, як правильно підрізати рослини.
 • Ми дотримуємося охайності при догляді за квітами – працюємо в формі та бахілах, завжди прибираємо за собою сміття.
 • Приїздимо зі своїми інструментами та витратними матеріалами – усе входить у вартість.
 • Ви можете обрати зручну для себе форму оплати (на карту, по безготівковому рахунку).

Вартість послуги по обрізці (стрижці)  та формуванню крони кімнатних рослин 

Вартість послуги залежить від розміру кімнатної рослини (діаметру крони та висоти). Ми надаємо послугу як для однієї рослини, так і для декількох. 

Відгуки


Немає відгуків на цю статтю.