Послуги з догляду за кімнатними рослинами

Абонентське обслуговування кімнатних рослин
Коли ви купуєте квіти для будинку, потрібно відразу ж подбати про відповідні умови вирощування. При цьому слід враховувати вид рослини...
Обрізка та формування крони кімнатних рослин
Часом квіти домашні потребують обрізки. Навіщо це потрібно? Приблизно для того ж, що й нам візит до перукаря...
Комплексний догляд за кімнатними рослинами
Якщо ви маєте декоративні кімнатні рослини, їм потрібен грамотний догляд. Може здаватися, ви забезпечили все, що потрібно – а квітка чахне...
Пересадка та підживлення кімнатних рослин
Своєчасна пересадка або харчування фікуса, орхідеї та інших кімнатних рослин - запорука здорового росту та красивого ...
Діагностика та лікування кімнатних рослин
Ви купуєте красиві кімнатні квіти для озеленення, вкладаєте у них душу, а вони чахнуть? На жаль, хвороби кімнатних ...

Мати рослини в будинку корисно для здоров'я, адже вони виділяють кисень та вбирають пил. До того ж це красиво – декілька кашпо з рослинами здатні перетворити звичайну кімнату на зелений оазис. Але для того, щоб у вас завжди були красиві та запашні домашні квіти, догляд за ними потрібен дбайливий.
Недостатньо просто поставити горщики на підвіконня та щодня поливати рослини. Догляд за рослинами у квартирі  має бути комплексним і грамотним. Для цього слід добре знатися у ботаніці та розуміти, які саме умови їм потрібні. Що робити, якщо ви цього не знаєте? Замовити професійне обслуговування вашої домашньої флори в нас!

Чому краще замовляти послуги з догляду за домашніми рослинами?

Уявіть ситуацію: ви купили кімнатну квітку азалію, поставили на підвіконня. Вибрали для неї красивий горщик, дбайливо поливаєте. Та його листя сохне, а розкішні бутони опадають. Або ще один приклад: посадили лимонне дерево, а його листя тьмяні та мляві. Причина в тому, що догляд за рослинами домашніми – це багато нюансів. На вікні азалія гине від спеки, буквально чахне на очах. А щоб забезпечити догляд за лимоном у квартирі, потрібно знати, які умови він «любить».

Чому це трапляється? Головна причина – люди не знають, як доглядати за домашніми рослинами правильно. Вони припускаються помилок, створюючи для квітки некомфортні умови. Результат – зрештою доводиться її викинути.

Щоб таких неприємних ситуацій не було, краще довірити догляд за квітами домашніми професіоналам. Звертаючись до них, ви отримуєте:

 • Більше вільного часу
 • Правильний догляд за кімнатними рослинами взимку та влітку
 • Захист від паразитів
 • Завжди красиву та здорову домашню флору

Вирішивши замовити догляд за рослинами в будинку у нас, ви впевнені на всі 100%, що його ціна сплачена не дарма. З нашою дбайливого турботою ваші квіти завжди зволожені та отримують досить тепла й світла!

Який догляд за рослинами в Києві ми пропонуємо?

Коли у вас ростуть домашні квіти,  догляд за ними передбачає:

 1. Діагностику та лікування – якщо рослина хворіє або уражена паразитами
 2. Пересаджування – коли коріння розростається, і горщик стає тісним
 3. Підживлення – щоб отримати красиві та витривалі кімнаті квіти, догляд за ними має забезпечувати їх живильними речовинам
 4. Стрижку та обрізку – щоб зробити форму естетичніше та створити красиву крону, позбутися зайвих гілок

Всі ці послуги можна замовити у «Першої квіткової компанії». Наша служба працює більше 10 років і за цей час встигла завоювати довіру тисяч клієнтів. Якщо ви хочете довірити нам свої кімнатні рослини, догляд за ними може бути:

 • Одноразовим – одна послуга з нашого прасу
 • Комплексним – послуги 3-в-1 за один виїзд: стрижка + лікування + підживлення
 • Абонентським – ви сплачуєте за обраний період та отримуєте повне обслуговування

4 головні причини звернутися до нас

 1. Професійні біологи та фітопатологи в штаті. Вони знають все про кімнатні рослини: як доглядати, коли пересаджувати та підрізати. Працюють у бахілах і рукавичках.
 2. Індивідуальний підхід – кожному клієнту підбираємо свою схему догляду та прораховуємо вартість. Для цього напередодні роботи фахівці приїздять до вас з ознайомчим візитом.
 3. Повне забезпечення – завертаючись до нас, ви нічого не доплачуєте. Грунт, інструменти, добрива та інші витратні матеріали входять у ціну.
 4. Якісний сервіс – наші співробітники завжди ввічливі та уважні, вислуховують ваші побажання та виконують їх. А ще вони не залишають після себе сміття – усе акуратно прибирають.

Усе ще вагаєтесь, чи варто довірити нам догляд за кімнатними рослинами? Фото наших робіт – найкращий аргумент! Тут ви отримаєте догляд за рослинами в будинку, ціна якого повністю виправдана.