Діагностика та лікування кімнатних рослин

Заповнити бриф
і отримати
5% знижки на дану послугу

Ви купуєте красиві кімнатні квіти для озеленення, вкладаєте у них душу, а вони чахнуть? На жаль, хвороби кімнатних рослин – частий випадок. Адже вони живі організми, які реагують на навколишнє середовище та взаємодіють з ним. Часом через те, що господарі не знають, як лікувати квіти правильно, вони можуть загинути.

Якщо улюблена рослина захворіла, ви можете викликати нашу службу порятунку домашніх квітів. Ми приїдемо в зручний для вас час, проведемо діагностику та підберемо лікування кімнатних рослин, що допоможе їх врятувати!

На що хворіють домашні рослини та чому?

Виявити хвороби домашніх квітів можна по їхньому вигляду:

 • Гниття – з'являється через надлишок поливу або азотистих добрив.
 • Борошниста роса на кімнатних рослинах (білий наліт) – причиною може бути надлишкова температура або вологість, а також грибок.
 • Лепкий наліт на листі – найчастіше з'являється через попелиці та інших паразитів.
 • Павутиння, що оплутує квітку – ознака того, що рослину уразили павутинні кліщі та харчуються її соками.
 • Мозаїчні плями та різке в'янення – ознака вірусів.
 • Шкідники кімнатних рослин – їх зазвичай видно неозброєним оком. Це можуть бути довгоносики, мокриці, попелиця, мухи-мінери, багатоніжки та інші.

На окрему увагу заслуговують грибкові хвороби рослин. Штамів грибків досить багато та проявляються вони по-різному. Ось найчастіші симптоми:

 • Сіра цвіль – найпоширеніша ознака грибка
 • Коричнево-фіолетові плями в сукупності з різким старінням – вказують на фітофтороз
 • Іржа на листі кімнатних росли – збудниками є так звані іржеві гриби
 • Плівка у вигляді сажі – ознака грибка Capnopodium

Різні рослини по-своєму переносять захворювання. Наприклад, якщо у вас зростає грошове дерево, хвороби зазвичай проявляються осипанням та пожовтінням листя, гниттям стовбура.

Що можна зробити?

Хвороби кімнатних рослин і їх лікування дуже різноманітні. Без діагностики неможливо зрозуміти, чим допомогти квітці. Іноді досить переставити або пересадити її, змінити режим поливу. В інших випадках допомагає обприскування кімнатних рослин. Але не знаючи причини, неможливо підібрати правильне лікування.

«Перша квіткова компанія» допоможе вам із цим! Наша спеціалізація – боротьба зі шкідниками кімнатних рослин та лікування різних хвороб флори. Якщо рослина захворіла, ми виїжджаємо до вас, діагностуємо її та надаємо «швидку допомогу».

Переваги замовлення послуги в нашій компанії

 • Команда професійних біологів та фітопатологів – точно знають, чим обприскувати кімнатні квіти від шкідників. Працюють в формі, бахілах та рукавичках.
 • Не тільки лікуємо рослину, але й видаємо письмові рекомендації з догляду за нею.
 • Базові препарати, засоби з догляду за кімнатними рослинами, інструменти та інші витратні матеріали для лікування входять у вартість послуги. На кожен з них є сертифікат якості.
 • Не витрачаємо ваші гроші даремно – якщо бачимо, що врятувати рослину не вийде, не беремося за її лікування.
Зв'яжіться з нами, щоб замовити послугу! 

Відгуки


Валентина 21.01.2021

У нас заболели замиокулькасы – их листья начали желтеть и опадать. Решили обратиться за помощью к специалистам, нашли Первую Цветочную компанию. Связались с ними – нас попросили прислать фото и по ним поставили предварительный «диагноз». На следующий день к нам приехал специалист – как потом оказалось, фитобиолог. Она осмотрела растения, почистила корни, пересадила, обработала лечебным средством. А дальше была магия – наши цветы начали постепенно оживать, и за месяц стали такими красавцами! Спасибо вам большое за их вторую жизнь!

Олена 11.12.2020

Дякую, що врятували мій хворий кротон! Вже думала, що доведеться викинути. Але за декілька обробок кротон прийшов до тями.