Комплексний догляд за кімнатними рослинами (пересадка, лікування, обрізка)

Заповнити бриф
і отримати
5% знижки на дану послугу

Якщо в вас ростуть декоративні кімнатні рослини, їм потрібен грамотний догляд. Може здаватися, ви забезпечили все, що потрібно – а квітка чахне. Ви можете навіть не підозрювати, що вона хворіє або їй бракує поживних речовин. Щоб уникнути подібних проблем, варто звернутися до фахівців, які знають, як правильно доглядати за кімнатними рослинами!

«Перша квіткова компанія» пропонує послугу послуги комплексного догляду за кімнатними рослинами. Замовляючи її, ви отримуєте повний «тюнінг» вашої домашньої флори!

Що включає комплексний догляд?

Ось як ми обслуговуємо ваші домашні квіти:

 1. Діагностуємо, щоб визначити їх стан. Це допомагає перевірити сумісність з грунтом та горщиком, виявити шкідників і хвороби, перевірити, чи вистачає рослині підживлення.
 2. Поливаємо, правильно підбираючи оптимальний рівень вологості.
 3. Лікуємо у разі, якщо виявлено паразитів або хвороби.
 4. Пересаджуємо, коли коріння квітки занадто сильно розрослося та не поміщаеться у кашпо, або йому не підходить грунт.
 5. Підгодовуємо усіма необхідними, правильно підібраними живильними речовинами.
 6. Підрізаємо, щоб позбавити рослину старих або висохлих гілок. Це допомагає красиво сформувати його крону й дати зростання молодим паросткам.
 7. Переставляємо у правильне місце, де квітка буде отримувати потрібну кількість світла. Далеко не всі рослини можна ставити на підвіконня, деякі з них від цього гинуть.

Таким чином, замість однієї послуги з прайсу ви можете замовити комплексний догляд за кімнатними рослинами – це дуже зручно і практично!

Вигоди комплексного обслуговування рослин

Навіть невибагливі кімнатні рослини потребують дбайливого ставлення. Якщо не знати правил, можна упустити момент, коли вони почнуть чахнути, і зрештою викинути улюблену квітку. Наприклад, бамбук – кімнатна рослина відносно не примхлива, але її не можна тримати під прямими сонячними променями.
Коли ви замовляєте комплексне обслуговування, то не переймаєтеся усіма цими дрібницями. Вони стають турботою фахівців, і ось що ви отримуєте в результаті:

 • Здорову флору в будинку – фахівці підбирають необхідні умови та процедури залежно від того, які різновиди кімнатних рослин є у будинку. У підсумку всі вони правильно доглянуті.
 • Більше вільного часу – не потрібно витрачати дорогоцінні хвилини на полив, пересаджування або лікування рослин.
 • Завжди красиві квіти – при правильному догляді вони виглядають максимально естетично.

Замовляючи комплексний сервіс «під ключ» замість окремих послуг, ви економите на їх оплаті. Їх вартість прораховується для кожного клієнта індивідуально.

3 причини звернутися до нас по комплексний догляд

 1. Вашими квітами займається команда професіоналів – вони мають профільну освіту і знають, як доглядати за рослинами.
 2. Індивідуальна схема обслуговування – підбираємо її з урахуванням кількості квітів, їх видів. Наприклад, кімнатна рослина заміокулькас потребує розсіяного світла, а драцена любить прямі сонячні промені.
 3. Зручна система оплати та виїзд у комфортний для вас час.

Вартість послуги комплексного догляду кімнатних рослин

Вартість послуги прораховується індивідуально та залежить від загальної кількості та стану всіх рослин. Виїзд відповідального менеджера для ознайомлення з об'єктом – безкоштовний. Працюємо по Києву та області.
Заповніть наш бриф, щоб замовити комплекс послуг за кімнатними рослинами! Ваші рослини - наша турбота!

Відгуки


Немає відгуків на цю статтю.