Клієнти та відгуки

За 10 років нашої роботи нам пощастило озеленити інтер'єри та екстер'єри для сотень корпоративних і приватних клієнтів. Багато з них залишаються з нами до сьогоднішнього дня. Це дає нам надію, що результат нашої роботи і професійні якості команди повністю задовольняють вимогам найвибагливіших клієнтів.

Ми вдячні нашим клієнтам за високу оцінку нашої роботи:
Відгуки клієнтів
Додати відгук

Також ми раді похвалитися тим, що робили проекти з озеленення для наступних відомих українських і закордонних компаній. Приєднуйтесь і ви, і ми покажемо вам, що таке по-справжньому професійний озеленювальний сервіс.

Procter and Gamble Juria Farm Vertex Life Papirus Blokbaster EliteDecor SocTrade AlfaBank Starlight Media British American Tobacco OLX Canon A1 ADC group Astrum Bayadera Bionorica Tuning center Phizer SAP Lemon Construction Coliers Dnipro Eko-market Eurobank GAP KLO Roche Boehringer Ingelheim SkyLine 2B Group Isida Clinic Ukraine Activ Solar Borispol Alico Bayer Husqvarna ACT Cosmopolit Index Bank EBA Jaguar Lambre Marco Farm Rentechno Gepur Rekkit Lexus Makros Milavitsa Mironivka HPP Mitsubishi Motors Niko Soft Line Teva Esta Property Vacak Nissan Новый канал Radisson Encore Silpo Проект 900 Slandr Design Mayoral Syngenta Sun Event Legrand Garu-paru ProCredit Bank Toyota 1+1 Media Winner JTI Arricano ADM Bacotech Miratech Russel President Hotel