Професійний догляд за кімнатними рослинами

Кімнатні рослини прикрашають оселю, а ще – поглинають пил та збагачують повітря киснем. Але якщо догляд за квітами робиться неправильно, їхнє листя пожухне, стебла стануть млявими, і зрештою рослина може загинути. Аби ви не витрачали багато часу на підтримку кімнатної флори, пропонуємо комплексні послуги з догляду за рослинами у Києві!

Чому варто замовляти догляд за кімнатними рослинами?

Кожна рослина має свій «характер». Одні люблять тепло та сонячне світло, інші холод, одним до вподоби, аби їх буквально заливали водою, інші від цього гинуть. Сьогодні люди тримають у приміщенні і тропічні, і північні кімнатні квіти, і догляд за ними має відрізнятися кардинально.

На щастя, не обов'язково вивчати літературу з квітникарства та розбиратися у всіх тонкощах. Для цього є спеціаліст з догляду за кімнатними рослинами. Його послуги повністю виправдовують свою ціну. Плюси такого рішення:

 • Економія часу – не треба шукати інформацію про кожну квітку та постійно возитися з горщиками та рослинами.
 • Відсутність збитків у подальшому – будь-яку рослину краще вилікувати, ніж купувати та вирощувати знову.
 • Естетика – у вас завжди красиві та доглянуті кімнатні квіти: орхідея цвіте та пахне, сингоніум в'ється, пальми випускають ефектні розлогі гілки.

Довірте флору свого будинку або офісу професіоналам, які знають, як правильно доглядати за кімнатними рослинами!

Чому рослини хворіють?

Неприємності з кімнатною зеленню трапляються з різних причин:

 • Забагато або замало сонячного світла
 • Комахи-шкідники
 • Неправильний температурний режим
 • Недостатня або надмірна вологість повітря та грунту
 • Замало поживних речовин
 • Невідповідний горщик або вазон

Зазвичай люди просто не забезпечують правильний догляд за домашніми квітами: заливають їх чи забувають полити, вирощують у тісних горщиках, не підживлюють. Їм не вистачає спеціальних знань, що дозволяють підтримувати рослини у здоровому красивому стані. Тому грамотним рішенням буде замовити послуги майстрів, які будуть доглядати за квітами.

Який догляд потрібен кімнатним рослинам?

Зважаючи на те, які в вас ростуть домашні квіти, догляд за ними може відрізнятися. Кожна рослина має особливу систему коріння та свою реакцію на вологу, температуру, світло. Аби забезпечити їй відповідні умови, потрібно добре розбиратися у рослинництві.

Догляд за кімнатними квітами повинен бути комплексним. Щоб вони росли нормально, їх треба:

 • Поливати з урахуванням підібраного водного режиму
 • Розміщувати у правильному місці – з відповідною кількістю сонячного світла
 • Пересаджувати у нові горщики – якщо коріння дуже розрослося
 • Підгодовувати живильними речовинами
 • Обприскувати, протирати та полірувати листя – від пилу та шкідливих комах
 • Надавати естетичного вигляду – обрізати зайве листя та гілки, формувати крону (у крупних рослин)
 • Лікувати, якщо в'януть або уражені комахами

Усі ці послуги пропонує наша компанія. Це може бути як одноразова допомога з лікуванням та стрижкою, так і комплексний сервіс з догляду за рослинами за абонентською угодою.

Чому варто звертатися по наші послуги?

«Перша квіткова компанія» працює на ринку вже довше 10 років. За цей час ми пересадили понад 35 000 квітів та вилікували більше 20 000 рослин. У нашому штаті працюють більше 10 робітників. Кожен з них – досвідчений спеціаліст по кімнатним рослинам з профільною освітою.

Щоб замовити наші послуги, ви можете:

 1. Викликати наших робітників, як «швидку допомогу» - коли треба терміново вилікувати, пересадити або підрізати рослину.
 2. Звернутися за послугою комплексного сервісу – включає діагностику, полив, пересадку, живлення, стрижку.
 3. Замовити абонемент на догляд за домашніми квітами – склавши угоду на певний термін. До вартості включені не тільки роботи по догляду, а й здоров'я та гарний вигляд ваших квітів. Якщо протягом цього часу рослина гине – ми її замінюємо.

Ми дбаємо про рослини у домівках, офісах, а також пропонуємо обслуговування торгівельних центрів, ресторанів, готелів. Клієнти цінують у нашій роботі індивідуальний підхід, зручну систему оплати, постійний контроль якості та налагоджений зворотний зв'язок! Зв'яжіться з нами, щоб обговорити ціну та замовити обслуговування!